اطلاعات

واحد بازاریابی و فروش

واحد فروش شرکت کارتن پلاست  با توجه به جایگاه ویژه و ارزنده مشتریان در دوام و بقاء این شرکت با شعار مشتری مداری سعی در تسهیل ارتباط مشتریان با این مجموعه داشته است .

به همین منظور کلیه مشتریان گرامی می توانند درخواست های خود را از طریق تلفن ، ایمیل ، فکس ، مراجعه حضوری و یا سیستم CRM برای این واحد ارسال نمایند .

تلفن : 91009466 – 021 

فکس : 91009466 – 021 داخلی 0

ایمیل : info@cartonplast.co.com

آدرس : چهار راه پارک وی ، ابتدای خیابان ولیعصر ، خیابان تورج ، مجتمع پارک وی

سفارش

نحوه فروش محصولات

واحد فروش کارتن پلاست کلیه محصولات تولیدی شرکت کارتن پلاست اعم از پلاست شیت ، رول پلاست ، محصولات بسته بندی و یا استند های تبلیغاتی را صورت اختصاصی و مطابق با سلیقه ی مشتری و پس از طراحی و ساخت نمونه اولیه و تایید ایشان محاسبه قیمت و به فروش  می رساند  .

واحد فروش کارتن پلاست با بهره مندی از سیستم ارتباط با مشتریان (CRM)  این امکان را به مشتری میدهد که با استفاده از این سیستم و از طریق اینترنت در هر لحظه با واحد فروش ارتباط داشته باشند .

رسیدگی

شکایات و نظرات مشتریان

  • هر زمان مشتری شکایت و یا انتقادی در رابطه با  کیفیت محصول ، بسته بندی ، نحوه ارسال یا موارد دیگر داشته باشد میتواند با مشورت و همفکری واحد فروش کارتن پلاست مبادرت به اعلام نظر و یا طرح شکایت  نماید .
  • این امر می تواند توسط نامه ، فاکس ، تلفن و یا سیستم ارتباط با مشتریان ( CRM ) انجام و واحد فروش وظیفه دارد در اسرع وقت نتیجه را به اطلاع مشتری برساند .
  • در صورتی که شکایت ، در ارتباط با کیفیت محصول ارسالی باشد واحد فروش شرکت موظف است در اسرع وقت نسبت به اعزام کارشناس و رسیدگی به  شکایت مطروحه اقدام نماید .
  • بدیهی است در این مدت خریدار بایستی محموله مورد شکایت را تا رسیدن کارشناس واحد فروش کارتن پلاست  در محلی امن بدون دستخوردگی نگهداری نماید تا در صورت نیاز امکان بازگشت محصول به کارخانه وجود داشته باشد .

مرتبط با :

معرفی شرکت کارتن پلاست ، معرفی واحد تولید ، معرفی واحد طراحی صنعتی ،معرفی واحد طراحی گرافیک ، معرفی واحد نمونه سازی

بالا